سلام.خوش آمدید*** دوست گرامی؛ توصیه می‌‌‌کنم اگر اولین دیدار شما از این وبلاگ است، «حتما» ابتدا پست ثابت(اولین پست) را بخوانید.*** جدیدترین مطالب وبلاگ را، بعد از این پست دنبال کنید. ***با نظرات ارزشمند خود، زینت بخش وبلاگ باشید.*** موفق و منصور باشید

برای همه مفیده

دعایی مهم برای برآورده شدن حوائج مهم از امام حسین(ع)
نویسنده : عبدالله حق دوست - ساعت ٩:۳٥ ‎ق.ظ روز ٢۳ آبان ۱۳٩۳
 

برخی دوستان گرامی در نظرات و ایمیل، دعایی برای استجابت سریع دعا درخواست کرده بودند.

در ادامه مطلب دعایی بسیار مؤثر و سفارش شده را تقدیم دوستان می‌‌کنم.


با اینکه قبلا «««اینجا»»» نماز حاجتی بسیار مؤثر را عرض کردم، اما باز به دنبال دعایی گشتم که مورد سفارش بزرگان نیز باشد. تا اینکه به این دعا برخوردم.

امام سجاد(علیه السّلام) فرمود: پدرم در روز عاشورا مرا به سینه خود چسباند در حالى ‏که از بدن مبارکشان خون مى‌‌‏جوشید و به من فرمود: اى فرزندم دعایى را به تو یاد مى‌‌‏دهم که مادرم فاطمه(س) به من فرمود و آن دعا را جبرئیل(ع) به رسول خدا(ص) فرموده، پس این دعا را در وقت حاجت، همّ و غم، و نزول بلاها و کار بزرگ مهم بخوان.

آن دعا این است:

بِحَقِّ یاسین وَالْقُرْآنِ الْحَکیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرْآنِ الْعَظیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلى حَوآئِجِ السّآئِلینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِى الضَّمیرِ یا مُنَفِّساً عَنِ الْمَکْرُوبینَ یا مُفَرِّجاً عَنِ الْمَغْمُومینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغیرِ یا مَنْ لایَحْتاجُ اِلَى التَّفْسیرِ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَافْعَلْ بى کَذا و کَذا (که به جای کذا و کذا، حاجت خود را بخواهید).

(منبع: بحار الانوار 92: 196)


 comment گل نوشته شما ()