سلام.خوش آمدید*** دوست گرامی؛ توصیه می‌‌‌کنم اگر اولین دیدار شما از این وبلاگ است، «حتما» ابتدا پست ثابت(اولین پست) را بخوانید.*** جدیدترین مطالب وبلاگ را، بعد از این پست دنبال کنید. ***با نظرات ارزشمند خود، زینت بخش وبلاگ باشید.*** موفق و منصور باشید

برای همه مفیده

بازگشتی دوباره!!!
نویسنده : عبدالله حق دوست - ساعت ۸:٠٠ ‎ب.ظ روز ٢۱ خرداد ۱۳۸۸
 

... و چه زود دیر می‌شود !!!


با سلام مجدّد خدمت دوستا ن عزیزم؛

واقعاً گویا خوابی بود و رؤیایی بسیار شیرین، که به چشم بر هم زدنی به پایان رسید.

امّا خوابی که شهد شیرین آن هنوز در کامم موج می‌زند و امیدوارم اگر برای همیشه نیست، لااقل تا مدتی طولانی ، خدا این شیرینی را بر ایم نگهدارد و به شما عزیزان نیز بچشاند.

دوستان عزیز جای همه شما خالی بود.

نائب الزیارة تمام شما دوستان عزیز بودم، شما گرامیانی که با نظرات ارزشمند و صمیمی خودتون و برخی با تماس تلفنی ابراز لطف و محبّت کرده بودید و برخی التماس دعا گفته بودید.

زمانی که در حرم پیامبر(ص) و نیز در قبرستان بقیع کنار قبورائمه مظلوم(ع)، و همچنین در حِجر اسماعیل و زیر ناودان طلا، عاجزانه و از روی عبودیّت به پرده کعبه چنگ زده بودم و تمامی کسانی را که التماس دعا گفته بودند یاد می‌کردم، یک گروه از کسانی که یاد کردم، شما دوستان عزیز بودید.

امیدوارم خداوند متعال ، نه به گناهان این حقیر، بلکه به لطف و کرم خودش بنگرد و دعاهای این حقیر را در مورد شما عزیزان و سایرین مستجاب کند.

ازاو خواستم هر یک از شما عزیزان هر حاجتی دارد، بر آورده شود، هر گرفتاری دارد، بر طرف شود ، و هر کس مریضی دارد، خدا شفا عنایت کند.

همانطور که آنجا از او خواستم، اینجا نیز دوباره تکرار می‌کنم؛

خدااین سفر پر فیض و معنوی را با معرفت

در ایام جوانی نصیب شما دوستان عزیز بگرداند.

آمین ربّ العالمین.


 comment گل نوشته شما ()