سلام.خوش آمدید*** دوست گرامی؛ توصیه می‌‌‌کنم اگر اولین دیدار شما از این وبلاگ است، «حتما» ابتدا پست ثابت(اولین پست) را بخوانید.*** جدیدترین مطالب وبلاگ را، بعد از این پست دنبال کنید. ***با نظرات ارزشمند خود، زینت بخش وبلاگ باشید.*** موفق و منصور باشید

برای همه مفیده

معجزه ریاضی قرآن!!!
نویسنده : عبدالله حق دوست - ساعت ۱:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱٥ تیر ۱۳۸٧
 

هر فرد نامسلمان منصفی، با خواندن مطالب زیر(که گوشه‌ای از معجزات قرآن کریم است) ایمان میآورد که قرآن، کلام خدا است، چه رسد به افرادی که مسلمان هستند.


جمله «بسم الله الرحمن الرحیم» 19 حرف است، و در آیه 30 سوره مدثر آمده است که نگهبانان جهنم 19 فرشته هستند. و هر کس که بگوید قرآن سخن انسان است خداوند او را وارد جهنمی میکند که 19 فرشته نگهبان آن هستند.

 ما میدانیم که عدد 19 عدد اول  ( prime number ) است. عدد اول عددی است که فقط بر خودش و بر یک قابل تقسیم باشد.

افراد مختلفی در گذشته و حال سعی کرده اند که به رمزهای معجزات ریاضی قرآن پی ببرند. در گذشته، یکی از این افراد پیگیری های زیادی در این مورد انجام داد و به موفقیت های زیادی در این مورد رسید.

در سالهای اخیرآقای کورش جم‌نشان که در زمان حاضر در تهران زندگی میکند با یک ماشین حساب کوچک به نتیجه‌ای رسید که شما میتوانید آن را امتحان کنید.

دوستان عزیزی که مایلند متن کامل این مطلب را که بسیار جالب، خواندنی، معرکه و زیباست، ملاحظه کنند، می‌توانند به اینجا مراجعه کنند.

مطمئن باشید علاوه بر اینکه لذت خواهید برد، پشیمان نخواهید شد.


 comment گل نوشته شما ()