سلام.خوش آمدید*** دوست گرامی؛ توصیه می‌‌‌کنم اگر اولین دیدار شما از این وبلاگ است، «حتما» ابتدا پست ثابت(اولین پست) را بخوانید.*** جدیدترین مطالب وبلاگ را، بعد از این پست دنبال کنید. ***با نظرات ارزشمند خود، زینت بخش وبلاگ باشید.*** موفق و منصور باشید

برای همه مفیده

راهنمای سفر پیاده کربلا (ویژه اربعین)
نویسنده : عبدالله حقدوست - ساعت ۸:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱٧ آبان ۱۳٩٥
 

ایام اربعین حسینی در حال نزدیک شدن است و عاشقان و شیفتگان اباعبدالله الحسین(ع) خود را برای زیارت پیاده حضرتش آماده می‌‌‌کنند.

قطعا رفتن به چنین سفری برای شیفتگان و والهان حضرت، سفری رؤیایی است که هر سختی را بر جان می‌‌خرند تا به فیض عظیم آن زیارت نائل شوند.

اما از آنجا که ممکن است برخی دوستان تاکنون توفیق زیارت نداشته‌‌اند، قطعا برخی اطلاعات درباره این سفر، کمک شایانی به آنان خواهد داشت.

لذا این اطلاعات برای شما آماده شده، که می‌‌‌توانید با دانلود آن، هم خود بهره ببرید و هم با پرینت و توزیع آن(در اندازه A5)، به دیگر همسفران کمک کنید.

برای دانلود فایل « راهنمای سفر پیاده کربلا » کلیک کنید.

از آنجا که تجربیات افرادی که سفرهای مکرری به این سفر رفته‌‌اند قطعا مفید و مؤثر است، لذا فایل دیگری که حاوی سفارشات ضروری و تجربیات این سفر معنوی ارزشمند است در اختیار دوستان ارجمند قرار می‌‌گیرد.

برای دانلود فایل «تجربیات ضروری پیاده‌‌روی اربعین» اینجا کلیک کنید.

تذکر: به سفارش امام صادق(ع)؛ [برای محفوظ ماندن از بلا و آفات] هر صبح و عصر سه بار این دعا را بخوانید: «اللَّهُمَّ اجْعَلْنِی فِی دِرْعِکَ الْحَصِینَةِ الَّتِی تَجْعَلُ فِیهَا مَنْ تُرِید». (یعنی؛ خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود – که هر کس را بخواهی در آن قرار می دهی – قرار بده!)


 comment گل نوشته شما ()