بازگشتی دوباره!!!

با سلام مجدّد خدمت دوستا ن عزیزم؛

واقعاً گویا خوابی بود و رؤیایی بسیار شیرین، که به چشم بر هم زدنی به پایان رسید.

امّا خوابی که شهد شیرین آن هنوز در کامم موج می‌زند و امیدوارم اگر برای همیشه نیست، لااقل تا مدتی طولانی ، خدا این شیرینی را بر ایم نگهدارد و به شما عزیزان نیز بچشاند.

دوستان عزیز جای همه شما خالی بود.

نائب الزیارة تمام شما دوستان عزیز بودم، شما گرامیانی که با نظرات ارزشمند و صمیمی خودتون و برخی با تماس تلفنی ابراز لطف و محبّت کرده بودید و برخی التماس دعا گفته بودید.

زمانی که در حرم پیامبر(ص) و نیز در قبرستان بقیع کنار قبورائمه مظلوم(ع)، و همچنین در حِجر اسماعیل و زیر ناودان طلا، عاجزانه و از روی عبودیّت به پرده کعبه چنگ زده بودم و تمامی کسانی را که التماس دعا گفته بودند یاد می‌کردم، یک گروه از کسانی که یاد کردم، شما دوستان عزیز بودید.

امیدوارم خداوند متعال ، نه به گناهان این حقیر، بلکه به لطف و کرم خودش بنگرد و دعاهای این حقیر را در مورد شما عزیزان و سایرین مستجاب کند.

ازاو خواستم هر یک از شما عزیزان هر حاجتی دارد، بر آورده شود، هر گرفتاری دارد، بر طرف شود ، و هر کس مریضی دارد، خدا شفا عنایت کند.

همانطور که آنجا از او خواستم، اینجا نیز دوباره تکرار می‌کنم؛

خدااین سفر پر فیض و معنوی را با معرفت

در ایام جوانی نصیب شما دوستان عزیز بگرداند.

آمین ربّ العالمین.

/ 6 نظر / 5 بازدید
فریده جلیلوند

جناب حاج اقا عبداله حق دوست بازگشت شما گرامی و محترم را از سفر پر فیض و معنوی حج تبریک و تهنیت میگویم . قدم بر چشم ما نهاده اید . بلاگتان پر بار بود و مفید . با عطر پرده کعبه و قبرستان بقیع و بوی گل محمدی نیز معطر شد . دیگر زیارت شما واجب . علی مددی نماید کاهلی نکنم . بی بی زمستون

فائزه

سلام خوش اومدین ممنونم از اینکه نائب الزیاره بودین الهی همیشه شاد وپیروز وموفق باشین[گل][گل]

کوچه‌های دلتنگی

سلام حاج آقای حق‌دوست [گل] خوبین؟ زیارت قبول [لبخند][گل] خیلی ممنونم از لطف و محبت شما دوست عزیز [گل] و سپاسگزارم از اینکه به یاد دوستان هم بودید [لبخند] [گل] در پناه حق [گل]

قلم سوخته

سلام بر شما . بوییدن عطر بقیع بر شما مبارک . [گل]

ملیکا

سلام آقای حق دوست . حج شما قبول درگاه حق تعالی . ممنون که دوستان را فراموش نکردید .[لبخند][گل]

ریحانه (لاله سرخ)

وای! خوش به حالتون! مهمان رسول الله و معصومین مظلوم بقیع بودید؟ [گریه]... ایکاش نسیب ما هم بشود، بارها و بارها... و کاش سفر کربلا نسیبمان شود که .... آقا خیلی زیارت قبول میگم، و ممنون از اینکه ما رو هم از دعای خیر محروم نکردید